« بازگشت به لیست اخبار | دوشنبه 4 تير 1397 در ساعت 16 : 34 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )
تبعات افزایش 100 تومانی شمش

➖ تبعات افزایش 100 تومانی شمش در روز گذشته ...

متاسفانه بازار دچار التهاب و اضطراب شدید گردیده است؛ منشأ این بازارسازی ها حوزه شمش القایی است که قراضه را در قله قیمت و حداکثر 1800 تومان خریداری مینماید...

1800 + 500 + 300 = 2500

در اوج قیمتهای حتی حبابی هم میلگرد آجدار بالای 2500 توجیه منطقی ندارد؛

دلار 6 یا 7 یا حتی 10 هزار تومانی ارتباطی با قراضه 1800 تومانی ندارد؛

به هوش باشید که این آتش خرمنی که در آن دمیده میشود؛ سخت گریبانگیر بازار خواهد شد ...
⬅️ رکوردشکنی فولاد هرمزگان در تولید شمش فولاد

رکوردشکنی فولاد هرمزگان در تولید شمش فولاد
مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان در مصاحبه با روابط عمومی این شرکت گزارشی از عملکرد این شرکت در سال 96 را ارائه نمود.مهندس ارزانی ضمن تبریک به مناسبت سال جدید به کارکنان، پیمانکاران، مشتریان، ذینفعان و سهامداران فولاد هرمزگان گفت :سال 96 برای فولاد هرمزگان بسیار مهم و می‌توان گفت پر افتخارترین سال در طول فعالیت این شرکت به شمار می‌رود .در این سال توانستیم به همت تلاش همکاران محترم در تمامی حوزه‌ها به موفقیت‌های بسیار خوبی دست یابیم . همکاران محترم معاونت بهره برداری در سال 96 عملکرد بسیار درخشانی داشتند و با تلاش و کوشش خود توانستند رکوردهای بی نظیری را در تاریخ فولاد هرمزگان به ثبت برسانند.
در سال 96 واحد فولاد سازی توانست با تولید بیش از 1 میلیون و 400 هزار تن تختال رشد 23 تولید این محصول را نسبت به سال 95 رقم بزند که این میزان تولید یک رکورد محسوب می‌گردد. همچنین در واحد احیا مستقیم نیز با میزان تولید 1میلیون500 هزار و 406 تن آهن اسفنجی توانستیم رشد 14 درصدی تولید این محصول را به دست آوریم . در ایام پایانی سال تعمیرات سالیانه (Shut down) واحد احیا مستقیم فولاد هرمزگان با عملکرد 44000 نفر ساعت طی 20 روز کاری و بدون حادثه با موفقیت به اتمام رسید که خود رکوردی در تاریخ فولاد هرمزگان به شمار می‌رود.
در حوزه فروش توانستیم با توسعه بازارهای صادراتی به ویژه در منطقه اروپا و حفظ بازارهای آسیای جنوب شرقی از طریق بازاریابی و شناسایی بازارهای هدف به رشد خوبی دست پیدا کنیم.

گزارشگر آهنستان

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :